Disponibilitate:
99 în stoc
398.00 lei
99 în stoc
| General | |
| Tip memorie |
Micro-SDXC
|
| Capacitate |
512 GB
|
| Viteza citire |
130 MB/s
|
| Dimensiuni |
15 x 11 x 1 mm
|
| Standard |
Clasa 10
|
| Facilitati |
A2 Standard
Video Speed Class 30 (V30) |
| Standard UHS |
UHS-I U3
|
| Suport rezolutie 4K |
Da
|
| Tensiune alimentare |
2.7 – 3.6 V
|
| Continut pachet |
Adaptor SD
|
| Capacitate card1 | 512GB |
|---|---|
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Read speed | 130 MB/s |
| Write speed | 130 MB/s |
| Application performance class | A2 |
| Product colour | White |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Width | 15 mm |
| Depth | 1 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 25 g |
| Capacity | 512 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Adaptor | Da |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Capacitate card | 512 GB |
| testAndy | proprietate1 |
| testAndy3 | proprietateMultipla6 |
| testAndy2 | test123 321test |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 120 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W,
Toner Lexmark 78C20KE black, 2k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W,
Nu există recenzii încă.