Disponibilitate:
5 în stoc
183.99 lei
5 în stoc
| Tip sistem | 2.0 |
| Putere RMS (W) | 6 |
| Banda de frecventa | 20 – 20000 Hz |
| Sateliti | 2 |
| Tip boxa | Boxe multimedia |
| Conectare USB | Alimentare USB |
| Dimensiune sateliti (W x D x H mm) | 132 x 85 x 95 |
| Difuzoare | 2 x 6 W |
| Greutate (g) | 0.4 |
| Culoare | Rosu |
| Amplificator | Activ |
|---|---|
| Putere RMS | ≤10W |
| Optic | Nu |
| BLUETOOTH | Nu |
| NFC | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Jack 3.5mm | Da |
| Tip sistem | 2.0 |
| Wireless | Nu |
| Utilizare | PC |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W,
Toner Lexmark 78C20KE black, 2k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W, 




Nu există recenzii încă.