Sisteme audio
Compare
Microsistem HiFi Horizon Acustico HAV-M7700, 2.0, 50W, BT, negru
Producator:
Horizon
Disponibilitate:
100 în stoc
810.99 lei
100 în stoc
| Tip produs | Microsistem |
| Tip | Standard |
| Tehnologie | Wireless Cu fir |
| Conectivitate | Bluetooth USB AUX |
| Utilizare | Uz casnic |
| Numar canale | 2 |
| Impedanta iesire | 8 Ω |
| Raspuns in frecventa | 50Hz – 20kHz |
| Putere consumata | 30 W |
| Raport semnal zgomot | 75 dB |
| Conectori | 1 x USB 1 x Casti 2 x Analog in 1 x Antenna |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda |
| Culoare | Negru |
| Amplificator | Activ |
|---|---|
| Putere RMS | 31-60W |
| BLUETOOTH | Da |
| Optic | Nu |
| NFC | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Jack 3.5mm | Da |
| Tip sistem | 2.0 |
| Wireless | Nu |
| Utilizare | Portabil |
| Producator | HORIZON |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a, 
Nu există recenzii încă.