Disponibilitate:
100 în stoc
332.99 lei 793.99 lei
100 în stoc
| Număr motoare | 1 |
|---|---|
| Capacitate maximă de absorbție | > 401 m3/h |
| Lumina LED | Da |
| Capacitate de absorbție | 611.7 m³/h |
| Greutate | 7.80 kg |
| Inaltime | 29.00 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 30 – 46.3 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Plafoniera LED Philips Hue Still, Bluetooth, 22.5W (204W), 2500 lm,
Corsair SSD Mounting Bracket, 2.5"-3.5" drive bays, 8 mounting screws,
Set 2 draperii catifea 140x270 cm - Galbene
Cartus cerneala Canon CLI581XLC, cyan ,8.3 ml, PIXMA TS8152 PIXMA
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F660GBK 






Nu există recenzii încă.