Disponibilitate:
51 în stoc
992.00 lei 1,916.99 lei
51 în stoc
| Tip control | Mecanic |
|---|---|
| Lumina LED | Nu |
| Culoare | Alb |
| Sistem dezghetare | Manual |
| Tip display | Nu |
| Volum net total | 201-300 L |
| Functii | Nu |
| Clasă energetică | F |
| Volum total | 297 L |
| Greutate | 37.00 kg |
| Inaltime | 84.70 cm |
| Latime | 111.40 cm |
| Adancime | 63.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2 
Nu există recenzii încă.