Disponibilitate:
18 în stoc
322.99 lei 793.99 lei
18 în stoc
| Număr motoare | 1 |
|---|---|
| Capacitate maximă de absorbție | 301-400 m3/h |
| Clasă energetică | B |
| Culoare | Negru |
| Burlan ajustabil | Da |
| Lumina LED | Da |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Model | Inclinata |
| Capacitate de absorbție | 364.9 m³/h |
| Greutate | 7.30 kg |
| Inaltime | 68.1-103.1 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 28.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Drum Lexmark 74C0ZK0, negru,return program, pana la 150000 pagini ,compatibil
Cablu silicon Tellur USB to Type-C, 3A, 1m, negru
Bec LED Philips Classic A60, E27, 7W (60W), 806 lm,
Imprimanta 3D Creality ENDER-3 S1 PLUS, Precizie +/-0.1mm, Diametru filament:1.75mm,
HOTA DECORATIVA HEINNER HDCH-F3560RGBK 






Nu există recenzii încă.