118 în stoc
2,612.99 lei
118 în stoc
Laptop Dell Vostro 3520, 15.6 inch FHD (1920 x 1080) 120Hz 250 nits WVA Anti-Glare LED Backlit Narrow Border Display, Carbon Palmrest without Finger Print Reader, without Type C Reader, Carbon Black, 12th Generation Intel(R) Core(TM) i3-1215U (10MB Cache, up to 4.4 GHz, 6 cores), Intel(R) UHD Graphics, 8GB, 8GBx1, DDR4, 2666MHz, 256GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, 802.11ac 1×1 WiFi, Bluetooth(R) wireless card, Driver for Wireless card, 65 Watt AC Adapter, 3-Cell Battery, 41WHr (Integrated), English International Non-Backlit Keyboard, External Ports: Network port: 1 x RJ45 Ethernet port (flip-down), USB ports: 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, 1 x One USB 2.0 port, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port: 1 x HDMI 1.4 port, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: 1 x 65 W AC adapter, 4.5 mm barrel, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth card, 1 x M.2 slot for 2230/2280 for solid-state drive, Memory specifications: Memory slots: 2 x SODIMM, Memory type: DDR4, Memory speed: 2666 MHz, Maximum memory configuration: 16 GB, Dimensions and weight: Front height: 16.96 mm, Rear height: 18.99 mm, Width: 358.50 mm, Depth: 235.56 mm, Weight: Maximum – 1.90 kg, Windows 11 Pro, Natl Aca STANDARD. K12 EDU only. MSFT LOE Approval req’d. English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak, 2y Partner Led Carry In Service warranty
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| Format display1 | Full HD |
| Touchscreen1 | Da |
| Tehnologii display1 | LCD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Capacitate de stocare1 | 1 TB |
| Solid state drive | Da |
| Sistem de operare1 | Chrome OS |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| Cititor amprente1 | Da |
| Refresh rate1 | 90 Hz |
| Producător procesor1 | Apple |
| NB-SSD-Capacity | 256GB |
| Tip display1 | LCD LED |
| Culoare1 | 37-degree twill CF Weave |
| Model GPU laptop1 | AMD 680M |
| Segment1 php 8.4 | Business |
| Modul-Sim1 | Poate |
| Rezolutie2 | 2560 x 1664 |
| Touchscreen | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Model GPU dedicat | Apple M2 GPU |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| Tip procesor2 | Intel Core i5 |
| Utilizare | Home & Office |
| Memorie RAM2 | 16 GB |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Frecvență | 2666 MHz |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Tip SSD | M.2 PCIe NVMe |
| USB 2.0 | 1 |
| Numar celule | 3 |
| Cititor amprenta | Nu |
| Business | Da |
| Tip placă video | Integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem Preinstalat | Da |
| Numar thread-uri | 8 |
| Format | Full HD |
| Rezolutie Display | 1920 x 1080 pixeli |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Slot M.2 | Da |
| BLUETOOTH | 5.0 |
| Iesire audio | 1x Combo |
| USB 3.0 | 2 |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Tastatură numerică | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Nr. sloturi | 2 |
| Retea | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 | 1 |
| Serie video | UHD Graphics |
| Nucleu | Alder Lake |
| Frecventa turbo max | 4.40 GHz |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare WVA |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Layout Tastatura | English |
| Versiune OS | 64 bit |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Segment | Consumer |
| Placa Video | AMD Radeon 700 Series |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| Model procesor | 1215U |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| ramona test atribute | da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Nu |
| DVI | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Boxe integrate | Nu |
| Sistem Operare Desktop PC | Fara OS |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro EDU |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| Tip stocare | M.2 nVME |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Sloturi memorie | 2 |
| Destinat pentru | Business |
| USB 3.2 Gen 1 | Da |
| USB 3.2 Gen 2 | Da |
| Unitate optica | Nu |
| Sistem Operare | Fara OS |
| Wireless | Nu |
| Diagonala display | 15 – 15.9 inch |
| Tehnologie baterie | Li-ion |
| Luminozitate | 250 nits |
| Functii camera Web | 720p/30 fps |
| Alimentator | 65 W via USB Tip-C |
| Dimensiuni | 358.5 x 235.56 x 16.96 – 22.47 mm |
| Tastatura | Carbon |
| Putere | 41 Whr |
| Microfon integrat | Dual array |
| Numar nuclee | 6 |
| Card Reader | Da, SD |
| Cache | 10 MB Intel Smart Cache |
| Familie procesor | Intel Core i3 din a douasprezecea generatie |
| ramona test php | test20 |
| Model placa video | test andreea php |
| Producator | DELL |
| Garantie | 24 |
PNY NVIDIA RTX 2000 Ada Generation. Graphics processor family: NVIDIA,
Laptop Dell Vostro 3520, 15.6" FHD, i3-1215U, 8GB, 256GB SSD, 



















Nu există recenzii încă.