Rasnite
Compare
Rasnita electrica HEINNER HCG-150MOV, catacitate 50g, putere 150w, interior din
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
32 în stoc
114.99 lei
32 în stoc
| Culoare | Mov |
|---|---|
| Tip rasnire | Uscata |
| Material carcasă | Plastic & Metal |
| Putere | 150W |
| Capacitate | 50g |
| Material lame | Inox |
| Greutate | 0.76 kg |
| Inaltime | 17.50 cm |
| Latime | 10.70 cm |
| Adancime | 10.70 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Tableta S102tab EN
NVR 32 canale Hikvision DS-7732NXI-I4/16P/S(C), 4K, AcuSens - Facial detection
Camera de supraveghere Hikvision Turbo HD Outdoor Dome, DS-2CE76H8T- ITMF(2.8mm);
ASUS WS X299 SAGE/10G. Processor manufacturer: Intel, Processor socket: LGA
Sirena alarma de exterior Venitem cod: 20.200.294; Security grad 3; 
Nu există recenzii încă.