Disponibilitate:
100 în stoc
117.99 lei
100 în stoc
| Culoare | Rosu |
|---|---|
| Tip rasnire | Uscata |
| Material carcasă | Plastic & Metal |
| Capacitate | 60g |
| Putere | 200W |
| Greutate | 0.75 kg |
| Material lame | Inox |
| Inaltime | 18.30 cm |
| Latime | 10.30 cm |
| Adancime | 10.30 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Dell 960GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in with 
Nu există recenzii încă.