Aspiratoare
Compare
Aspirator vertical, putere: 420W, sistem de filtrare ciclonic, motor de
Producator:
Fram
Disponibilitate:
100 în stoc
1,445.99 lei
100 în stoc
| Tip aspirator | Vertical |
|---|---|
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Acumulator | Da |
| Material tub | Metal |
| Greutate | 3.30 kg |
| Inaltime | 113.00 cm |
| Latime | 27.80 cm |
| Adancime | 23.70 cm |
| Accesorii aspirator | Suport de perete |
| Capacitate colectare | 0.65L |
| Putere | 420W |
| Putere aspirare | 22kPa |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Zyxel USGFLEX200 Security Gateway, 10/100/1000 Mbps RJ-45 ports, 4 x
FORMA TARTA CU BAZA DETASABILA 28x3CM, VANORA HOME
AAABC SAMSUNG A23 5G A236 6.6" 4GB 64GB DualSIM Blue
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350
Drum Lexmark 74C0Z50, Colour (CMY), 150 K, CS720de / CS720dte 



Nu există recenzii încă.