Disponibilitate:
100 în stoc
869.99 lei 1,746.99 lei
100 în stoc
| Tip control | Mecanic |
|---|---|
| Lumina LED | Nu |
| Culoare | Alb |
| Sistem dezghetare | Manual |
| Tip display | Nu |
| Volum net total | 201-300 L |
| Volum total | 245 L |
| Functii | Nu |
| Clasă energetică | F |
| Greutate | 34.00 kg |
| Inaltime | 84.20 cm |
| Latime | 100.20 cm |
| Adancime | 59.70 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W,
Toner Lexmark 78C20KE black, 2k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W, 
Nu există recenzii încă.