Fiare de calcat
Compare
Fier de calcat Heinner HSI-2400RD, display LED, calcare uscata/spray/jet de
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
210.99 lei
100 în stoc
| Material talpa | Ceramic |
|---|---|
| Tip calcare | Spray |
| Putere fier | ≥2001W |
| Functii speciale | Display LED |
| Capacitate rezervor | 380ml |
| Greutate | 1.40 kg |
| Inaltime | 16.90 cm |
| Latime | 12.00 cm |
| Adancime | 31.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Cartus cerneala Epson T6735, light cyan, capacitate 70ml, pentru Epson
Toner Lexmark 50F2H00, black, 5 k, MS310d , MS310dn , 

Nu există recenzii încă.