Disponibilitate:
38 în stoc
3,742.99 lei
38 în stoc
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
|---|---|
| Dozator apă | Nu |
| Tip display | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Număr uși | 2 |
| Functii produs | Functie Super congelare |
| Clasă energetică | F |
| Tip răcire | Less Frost |
| Volum congelator | 107 L |
| Volum frigider | 233 L |
| Volum total | 340 L |
| Culoare | Bleu |
| Greutate | 75.00 kg |
| Inaltime | 190.10 cm |
| Latime | 60.50 cm |
| Adancime | 68.10 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Cartus cerneala Epson T6735, light cyan, capacitate 70ml, pentru Epson
Toner Lexmark 50F2H00, black, 5 k, MS310d , MS310dn ,
Bec LED inteligent WiZ Connected Dimmable A60, Wi-Fi, E27, 8W
HOTA TRADITIONALA HEINNER XCH-450S
Tastatura HP HyperX Alloy Origins PBT, mecanica, type-C, RGB, neagra
Hikvision NVR DS-7716NI-I4/16P, 256Mbps Bit Rate InputMax(upto32-chIPvideo), 4 SATA Interfaces,
Toner Lexmark C252UK0, black, 8k, Return programme C2535dw / MC2535adwe
Toner Lexmark B222H00, culoare negru return program ,capacitate 3k pagini, 
Nu există recenzii încă.