Disponibilitate:
100 în stoc
1,679.99 lei 3,022.99 lei
100 în stoc
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
|---|---|
| Tip încastrare | Standard |
| Dozator apă | Da |
| Volum net congelator | 71-90 L |
| Număr uși | 2 |
| Tip display | Touch |
| Clasă energetică | F |
| Culoare | Aspect inox |
| Volum frigider | 207 L |
| Volum congelator | 87 L |
| Volum total | 294 L |
| Functii produs | Rezistenta la frig (opereaza la temperaturi scazute: -15°C) |
| Tip răcire | No Frost Multicooling |
| Greutate | 64.00 kg |
| Inaltime | 186.00 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 60.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green
Toner HP, CF287A, Nr.87A, Black, 9K, Original, Laserjet M506DN.
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W,
Spot LED Triplu Philips Hue Runner, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.5W, 1050
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W, 
Nu există recenzii încă.