Disponibilitate:
73 în stoc
3,383.99 lei
73 în stoc
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
|---|---|
| Dozator apă | Nu |
| Tip display | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Volum net congelator | 10-50 L |
| Functii produs | Functie Super congelare |
| Clasă energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Culoare | Crem |
| Greutate | 61.80 kg |
| Inaltime | 176.9 cm |
| Latime | 60.5 cm |
| Adancime | 63.5 cm |
| Număr uși | 1 |
| Volum net total | 251-300 L |
| Volum congelator | 31 L |
| Volum frigider | 284 L |
| Volum total | 315 L |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W,
Toner Lexmark 78C20KE black, 2k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W, 
Nu există recenzii încă.