Masini de spalat vase independente
Compare
MASINA DE SPALAT VASE HEINNER HDW-FS4506DSE++
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
38 în stoc
989.98 lei 2,001.98 lei
38 în stoc
| Încărcare la jumătate | Da |
|---|---|
| Număr coșuri | 2 |
| Capacitate seturi | 10-seturi |
| Numar programe | 6 |
| Clasă energetică | E |
| Culoare | Argintiu |
| Start intarziat | DA |
| Tip display | LED |
| Functii produs | Aquastop |
| Programe | Intensiv 65°C |
| Greutate | 33.80 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 44.80 cm |
| Adancime | 59.80 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green 

Nu există recenzii încă.