Masini de spalat vase independente
Compare
MASINA DE SPALAT VASE FRAM FDW-VRR606BKE++
Producator:
Fram
Disponibilitate:
17 în stoc
2,655.98 lei
17 în stoc
| Încărcare la jumătate | Da |
|---|---|
| Număr coșuri | 2 |
| Numar programe | 6 |
| Clasă energetică | E |
| Start intarziat | DA |
| Tip display | LED |
| Functii produs | Aquastop |
| Culoare | Negru |
| Programe | Auto Intensiv |
| Greutate | 45.80 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 60.00 cm |
| Adancime | 60.00 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV, 

Nu există recenzii încă.