Masini de spalat vase independente
Compare
MASINA DE SPALAT VASE HEINNER HDW-FS6006WE++
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
49 în stoc
1,053.00 lei 1,976.00 lei
49 în stoc
| Încărcare la jumătate | Da |
|---|---|
| Număr coșuri | 2 |
| Capacitate seturi | 12-seturi |
| Numar programe | 6 |
| Clasă energetică | E |
| Culoare | Alb |
| Tip display | Nu |
| Start intarziat | DA |
| Functii produs | Aquastop |
| Programe | Intensiv 65°C |
| Greutate | 42.40 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 59.80 cm |
| Adancime | 59.80 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green
Toner HP, CF287A, Nr.87A, Black, 9K, Original, Laserjet M506DN.
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W,
Spot LED Triplu Philips Hue Runner, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.5W, 1050
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W,
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2 

Nu există recenzii încă.