Disponibilitate:
11 în stoc
917.99 lei 1,477.99 lei
11 în stoc
| Număr zone de gatit | 4 |
|---|---|
| Material grătar | Fară grătar |
| Culoare plită | Negru |
| Tip alimentare | Electric |
| Material plită | Sticlă |
| Panou comanda | Frontal |
| Arzator Wok | Nu |
| Tip plita | Inductie |
| Functii | Boost 4 zone |
| Greutate | 8.59 kg |
| Inaltime | 5.60 cm |
| Latime | 59.00 cm |
| Adancime | 52.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Toner Lexmark 25B3079, black, 45k, M5255/5265/5270, XM5365/5370/5360.
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 13W (100W),
TAVA CUPTOR ROTUNDA 24*21.5*4 CM,VANORA HOME
Toner HP W2072A, yellow, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W, 
Nu există recenzii încă.