Disponibilitate:
44 în stoc
636.00 lei 1,019.98 lei
44 în stoc
| Număr zone de gatit | 4 |
|---|---|
| Tip alimentare | Gaz |
| Material grătar | Fontă |
| Culoare plită | Negru |
| Material plită | Sticlă |
| Tip plita | Standard |
| Arzator Wok | Da |
| Panou comanda | Frontal |
| Functii | Nu |
| Greutate | 12.61 kg |
| Inaltime | 4.40 cm |
| Latime | 59.40 cm |
| Adancime | 52.30 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W, 
Nu există recenzii încă.