Disponibilitate:
4 în stoc
93.99 lei
4 în stoc
Micro Secure Digital Card SanDisk, 64GB, Clasa 10, Reading speed: 100MB/s
| Capacitate card1 | 64GB |
|---|---|
| Capacity | 64 GB |
| Flash memory class | Class 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Product colour | Grey, White |
| Width | 10.9 mm |
| Depth | 15 mm |
| Height | 1.02 mm |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 70 °C |
| Capacitate card | 64 GB |
| Adaptor | Nu |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Tip card | Micro-SDXC |
| testAndy3 | proprietateMultipla4 |
| testAndy | proprietate4 |
| testAndy2 | test123! test456! |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 84 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Toner Lexmark 25B3079, black, 45k, M5255/5265/5270, XM5365/5370/5360.
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 13W (100W),
TAVA CUPTOR ROTUNDA 24*21.5*4 CM,VANORA HOME
Toner HP W2072A, yellow, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W,
Nu există recenzii încă.