Carduri memorie
Compare
Card de Memorie SD Kingston Canvas GO Plus, 256GB, Class
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
92 în stoc
202.99 lei
92 în stoc
SD Card Kingston, 256GB, Canvas GO Plus, Clasa 10 UHS-I, Speed up to 170 MB/s, 3.3V, exFAT
| Capacitate card1 | 256GB |
|---|---|
| Capacitate SD | 256GB |
| Tip SD | SD |
| Flash memory class | Class 10 |
| Read speed | 170 MB/s |
| Write speed | 90 MB/s |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Height | 2.1 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Capacity | 256 GB |
| Supported file systems | exFAT |
| Package height | 114.3 mm |
| Master (outer) case width | 114.3 mm |
| Master (outer) case length | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 94 mm |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Write protection switch | Yes |
| Flash card type | SD |
| Width | 32 mm |
| Depth | 24 mm |
| Package width | 101.6 mm |
| Protection features | Shock resistant, Temperature proof, Vibration proof, Waterproof, X-ray proof |
| Weight | 1.9 g |
| Package depth | 5.59 mm |
| Package weight | 13 g |
| Master (outer) case gross weight | 381 g |
| Tip card | SDXC |
| Adaptor | Nu |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Capacitate card | 256 GB |
| testAndy3 | proprietateMultipla6 |
| testAndy2 | test123 321test |
| testAndy | proprietate2 |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W,
Toner Lexmark 78C20KE black, 2k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W, 
Nu există recenzii încă.