Disponibilitate:
100 în stoc
504.99 lei
100 în stoc
| Tip sistem | 5.1 |
| Putere RMS (W) | 140 |
| Banda de frecventa | 40 – 20000 Hz |
| Sateliti | 5 |
| Putere satelit RMS (W) | 18 |
| Amplificare | In Subwoofer |
| Tip boxa | Boxe multimedia |
| Distorsiuni (dB) | 75 |
| Subwoofer | 50 W |
| Telecomanda | Da |
| Altele | Porturi SD/MMC/USB si FM |
| Amplificator | Activ |
|---|---|
| Putere RMS | ≥101W |
| BLUETOOTH | Da |
| Optic | Nu |
| NFC | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Jack 3.5mm | Da |
| Tip sistem | 5.1 |
| Wireless | Nu |
| Utilizare | TV / Home cinema |
| Producator | SERIOUX |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Toner Lexmark 25B3079, black, 45k, M5255/5265/5270, XM5365/5370/5360.
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 13W (100W),
TAVA CUPTOR ROTUNDA 24*21.5*4 CM,VANORA HOME
Toner HP W2072A, yellow, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W,
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-440FS
HR SET 20 PIESE 3/8" CR-V 





Nu există recenzii încă.