Disponibilitate:
100 în stoc
869.99 lei 1,746.99 lei
100 în stoc
| Tip control | Mecanic |
|---|---|
| Lumina LED | Nu |
| Culoare | Alb |
| Sistem dezghetare | Manual |
| Tip display | Nu |
| Volum net total | 201-300 L |
| Volum total | 245 L |
| Functii | Nu |
| Clasă energetică | F |
| Greutate | 34.00 kg |
| Inaltime | 84.20 cm |
| Latime | 100.20 cm |
| Adancime | 59.70 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Zyxel USGFLEX200 Security Gateway, 10/100/1000 Mbps RJ-45 ports, 4 x
FORMA TARTA CU BAZA DETASABILA 28x3CM, VANORA HOME
AAABC SAMSUNG A23 5G A236 6.6" 4GB 64GB DualSIM Blue
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350 
Nu există recenzii încă.