Disponibilitate:
69 în stoc
1,485.99 lei
69 în stoc
| Număr zone de gatit | 4 |
|---|---|
| Material plită | |
| Material grătar | Fontă |
| Tip alimentare | Electric |
| Culoare plită | Crem |
| Tip plita | Standard |
| Arzator Wok | Da |
| Panou comanda | Frontal |
| Functii | Nu |
| Greutate | 8.60 kg |
| Inaltime | 10.00 cm |
| Latime | 58.00 cm |
| Adancime | 51.00 cm |
| Producator | BEKO |
| Garantie | 36 |
Toner HP W2073A, magenta, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Camera supraveghere WIFI PT Ezviz CS-TY1-B0-1G2WF; rezolutie 2MP; comunicare audio
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350 
Nu există recenzii încă.