Disponibilitate:
6 în stoc
357.99 lei 613.99 lei
6 în stoc
| Material grătar | |
|---|---|
| Material plită | Inox |
| Culoare plită | Inox |
| Număr zone de gatit | 4 |
| Tip alimentare | Gaz |
| Tip plita | Standard |
| Panou comanda | Lateral |
| Arzator Wok | Nu |
| Functii | Nu |
| Greutate | 7.01 kg |
| Inaltime | 4.00 cm |
| Latime | 58.00 cm |
| Adancime | 51.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
ZYXEL GS1900-24E 24-PORT GBE SWITCH V3 
Nu există recenzii încă.