Disponibilitate:
44 în stoc
636.00 lei 1,019.98 lei
44 în stoc
| Număr zone de gatit | 4 |
|---|---|
| Tip alimentare | Gaz |
| Material grătar | Fontă |
| Culoare plită | Negru |
| Material plită | Sticlă |
| Tip plita | Standard |
| Arzator Wok | Da |
| Panou comanda | Frontal |
| Functii | Nu |
| Greutate | 12.61 kg |
| Inaltime | 4.40 cm |
| Latime | 59.40 cm |
| Adancime | 52.30 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.